Timber Tech

ourstoi-reasons-to-choose

Decking

 

TÖRE EARTHWOOD GELİŞMELER XLM
ReliaBoard TwinFinish Docksider Tropikal Doğal Arazi Tropikal Doğal
Tırtıklı Profil (değer seçimi)
Katı Profili
Yivli Profili
Mevcut Alınlık Eşleştirme
Mevcut Eşleştirme Merdiven Riser
25 Yıllık Sınırlı Garanti
25-Yıl Fade & Leke Garanti
Düşük Bakım
Çizikler Direniyor
Ücretsiz Splinter
Lekeleri direnir
Fading Direniyor
Küf ve Kalıp Direniyor
Renk Seçenekleri Sayısı 2 3 2 3 3 2 4 3

NEDEN TİMBERTECH

Timbertech kompozit kaplama ürünleri düşük bakım, dayanıklılık ve güzellik özelliklerinden dolayı mekanlarınıza güzellik katmaktan öte değerinide arttırır.

DÜŞÜK BAKIM

Timbertech leke tutmaz, sızdırmaz, boya veya zımpara gerektirmaden uzun süre rengini ve güzelliğini korur. Küf, pas ve böceklere karşı dirençlidir. Bu yüzden uzun zaman boyunca zamandan ve paradan tasarruf sağlar.

GARANTİ

Timbertech evsel uygulamalar için 25 yıl, ticari uygulamalar için 10 yıl garantilidir.Ayrıca bir kereye mahsus olmak üzere bu garanti ikinci kişilere devredilebilir.

ENDÜSTRİ LİDERİ ÜRÜNLER

Timbertech dayanıklı ve yüksek kaliteli malzeme ile yapılmış dış mekan kaplamasıdır.Çok geniş bir yelpazede renk ve stil seçeneklerini müşterilerine sunar.Önceleri korkuluk sistemleri için decking üretimiyle sektöre giren Timbertech zamanla kendi çizgisinde geniş ürün yelpazesiyle sektörün lideri haline geldi. Siz bir Timbertech ürünü satın alırken sadece bir decking ürünü almıyorsunuz, aynı zamanda sektördeki lider üretici ve uzman kadroyu satın alıyorsunuz.

EVİNİZİN DEĞERİNİ ARTIRIR

Timbertech hayatınıza güzellik katmakla kalmaz aynı zamanda evinize de değer katar. 2009-2010 maliyet karşı değer raporlarında ürünlerimizin %71’lik bir getiri sağladığı belirtilmiştir.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.